Sünnet Organizasyonu

    Geçmişten günümüze geleneklerimizde sünnet düğünü yapmak her erkek evladı olan ailelerin hayalidir. Çocuklarının hayatları boyunca unutamayacakları bir sünnet düğünü yapmak için aileler sünnet organizasyonunun kusursuz ve mükemmel olması için arayış içine girerler. Sünnet düğünü çocuklara hitap ettiği kadar büyüklerede hitap edecek şekilde planlaması yapılmalıdır. Bu arayışta işinin ehli bir organizasyon firması seçimi yapması çok önemlidir. 

    Sünnet düğünlerinde; sünnet tahtı, yeniçeriler ve tahtırevan, Alp ekibi, palyaço, patlamış mısır, pamuk şekerci, osmanlı şerbetcisi, osmanlı macuncusu, sihirbaz, karagöz hacivat, oyun abisi, balon süsleme, maskot kostümler gibi kalemler sünnet düğünlerinin daha renkli geçmesini sağlayacaktır. 

    Sünnet organizasyonlarında Yeniçeri askerleri veya Alp ekibi ile gösterişli ve heybetli duruşlarıyla orjinal kıyafetleri, kılıçları, bileklik, silahlık, börk ve diğer aksesuarları Türk bayrakları, Kayı ve Osmanlı bayrağıyla misafirlerinizi karşılaması salonun havasını görsel bir şölene dönüştürecektir. 

    Ankarada ve çevre illerde sünnet düğünü  organizasyonunda profesyonel ekip ve tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti hedefini başarıyla gerçekleştirmiş olan firmamız ÇEBİ ORGANİZASYON bu anlamda müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.